Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
słowa kluczowe [ 220v nuclear radiation measuring device ] mecz 38 produkty.
Ochrona jądrowa Komfort i trwałość bez odcisków palców
| Rodzaj: | Gorąca komórka |
|---|---|
| Konserwacja: | Bez odcisków palców |
| Cechy: | Ochrona nuklearna |
100 mmPB Węglowa komórka jądrowa z powierzchnią odporną na odciski palców do ochrony zdrowia szpitalnego
| Cechy: | Ochrona nuklearna |
|---|---|
| Konserwacja: | Bez odcisków palców |
| Zastosowanie: | Obiekty nuklearne |
α Typ promieniowania Duży ekran dotykowy Rozwiązanie monitorowania środowiska umożliwiające monitorowanie poziomu promieniowania i zanieczyszczenia
| Rezolucja: | ≤3,5% (Cs-137 przy 662keV) |
|---|---|
| Zakres testowy: | ≥5Ci |
| Czas ładowania: | Dźwiękowe i wizualne |
Laboratorium komórek gorących Jód 131 Urządzenia ochronne przed promieniowaniem medycznym w środowiskach medycznych
| Certyfikaty: | Spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa |
|---|---|
| Możliwość regulacji: | Regulowane paski dla bezpiecznego dopasowania |
| Typ produktu: | Stal ocynkowana i blacha ołowiana |
I131 Komórka ciepła zapewniająca dezynfekcję ozonem ultrafioletowym do obróbki radioizotopów
| Metoda dezynfekcji: | Ultrafiolet i ozon |
|---|---|
| Model: | Jovvi-HC-50mmpb |
| Zasilanie: | 50HZ/10A/220V z ochroną bezpieczeństwa |
Detektor Si-PM Duży Ekran Dotykowy do Przechowywania Danych i Wydajności
| Dose Current Rate: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
|---|---|
| Dimensions: | 25 X 15 X 10 Cm |
| Data Storage: | Yes |
Zaawansowany detektor skażenia radiologicznego z systemem zdalnego sterowania
| WRAŻLIWOŚĆ: | 60/s/MBq |
|---|---|
| Skanowalne pole widzenia: | 50cm×195cm |
| Prędkość pomiaru całego ciała (mm/min): | 180-1800 |
Monitor zanieczyszczeń powierzchni o mocy 600 W z systemem wideo i audio
| System monitoringu wizyjnego i dwukierunkowego domofonu audio: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Minimalny czas skanowania obrazu całego ciała (min): | 5 |
| Wyświetlacz (LCD): | 19" |

