Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
słowa kluczowe [ advanced nuclear radiation detector ] mecz 322 produkty.
Rzemieślniczy monitor promieniowania jądrowego Geigera z wyświetlaczem LCD
| Wymiary: | 150 mm x 80 mm x 30 mm |
|---|---|
| Zakres pomiaru: | 0,01 - 999,99 MSv/h |
| Godziny pracy: | ≤4 godziny |
Ręczne urządzenie do pomiaru promieniowania jądrowego Zakres energii 50 Kev 10 Mev
| Czas ładowania: | Dźwiękowe i wizualne |
|---|---|
| Zakres energii: | 50 KeV - 10 MeV |
| Rzemiosło: | Licznik Geigera |
Wytrzymały, przenośny licznik Geigera do pomiaru promieniowania jądrowego dla przemysłu
| Wymiary: | 150 mm x 80 mm x 30 mm |
|---|---|
| Rzemiosło: | Licznik Geigera |
| Aktualna dawka: | 0,00-10000uSv/h (10mSv/h) |
Nowoczesne, podręczne urządzenia do wykrywania promieniowania jądrowego zasilane bateriami
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Aktualna dawka: | 0,00-10000uSv/h (10mSv/h) |
| Zakres energii: | 50 KeV - 10 MeV |
Wykrywanie zanieczyszczenia promieniotwórczego środowiska i pomiar promieniowania jądrowego
| Gwarancja: | 1 rok |
|---|---|
| Wymiary: | 150 mm x 80 mm x 30 mm |
| Temperatura przechowywania: | -20°C - 50°C |
Licznik Geigera promieniowania jądrowego, rozdzielczość kątowa ≤2,5°, 4-dniowy stan gotowości i scintillator powlekany ZnS
| Zakres pomiarowy: | 0,01 - 999,99 MSv/h |
|---|---|
| Względny błąd: | ≤ ±10% |
| Czas reakcji: | <16 s |
Detektor rury Geigera Mullera Typ promieni alfa i beta Kontynuacyjny monitoring Z wydajnością wykrywania α ≥ 30 procent 239Pu dla bezpieczeństwa jądrowego
| Temperatura pracy: | - 10 ° C ~ + 45 ºC |
|---|---|
| Metoda alarmowa: | Alarm dźwiękowy i wizualny |
| Obszar wykrywania dłoni: | 200×120 cm²×4 |
Poziom prądu dawkowania od 0,00 do 10000 uSv na godzinę Miernik zanieczyszczeń powierzchni Oferujący rozdzielczość co najmniej 0,001 MBq do monitorowania promieniowania
| Waga i rozmiar: | około 350*250*245 (mm), około 9,8 kg |
|---|---|
| Zakres: | 0,01-1000µSv/h |
| Próg alarmowy: | 0,5 μSv/h ~ 50 mSv/h (regulowane) |
Zakres szybkości dawkowania 10−6 Gy h do 10 Gy h promienie alfa i beta Kontynuacyjny monitoring, w tym identyfikacja nukleidu w ciągu 30 sekund w celu śledzenia promieniowania
| Względny błąd wrodzony: | ≤ ± 10 % (137 cs 1 msv/h) |
|---|---|
| typ: | Ręczny |
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
Przechowywanie danych 000 Odczytów Urządzenie do pomiaru zanieczyszczenia promieniotwórczego środowiska Przedział 0.01-1000μSvh Wykrywanie promieniowania
| Zakres: | 0,01-1000µSv/h |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V |
| Gwarancja: | 1 rok |

