Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
słowa kluczowe [ excellent resolution nuclear radiation monitor ] mecz 88 produkty.
Detektor promieniowania jądrowego w trybie czuwania przez 4 dni, z baterią wystarczającą na 20 godzin i rozdzielczością kątową ≤2,5° do precyzyjnego wykrywania promieniowania
| Zakres pomiarowy: | 0,01 - 999,99 MSv/h |
|---|---|
| Rezolucja: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
| Rzemiosło: | Licznik Geigera |
Detektor promieniowania jądrowego z rozdzielczością kątową ≤ 2,5°, zakresem badań ≥ 5Ci i błędem względnym ≤ ± 10%
| Przechowywanie danych: | Pamięć wewnętrzna do 10 000 rekordów |
|---|---|
| Przechowywanie danych: | Tak |
| Rzemiosło: | Licznik Geigera |
Detektor promieniowania jądrowego typu instalacji stałej i przenośnej z zasięgiem energii promieniowania X od 30kev do 1,5 MeV ± 30% dla 137Cs
| Zakres energii: | 30kev ~ 1,5 MEV ≤ ± 30% (dla 137 ° C) |
|---|---|
| Ray wykrywania: | X, γ i twardy β Ray |
| Temperatura pracy: | -10°C ~ +45°C |
Detektor promieniowania jądrowego o pojemności 250 gramów, o rozdzielczości powyżej 0,001 MBq i prędkości dawkowania równoważnej maksymalnie 99999μSv na godzinę
| Próg alarmowy: | 0,5 μSv/h ~ 50 mSv/h (regulowane) |
|---|---|
| Zakres: | 0,01-1000µSv/h |
| Waga i rozmiar: | około 350*250*245 (mm), około 9,8 kg |
Obszar wykrywania ręcznego 200×120 Cm2 ×4 Wykrywacz promieniowania jądrowego z zakresem dawkowania 10−6 Gy/h
| Rezolucja: | ≤3,5% (Cs-137 przy 662keV) |
|---|---|
| Ray wykrywania: | X, γ i twardy promień β |
| Poziom ochrony: | IP65 |
Poręczny monitor promieniowania ze śledzeniem dawki skumulowanej, trwałą obudową z tworzywa ABS i dużym ekranem dotykowym
| Wykrywalny przedmiot: | X, γ |
|---|---|
| Żywotność baterii: | Do 20 godzin ciągłego użytkowania |
| Waga i rozmiar: | około 350*250*245 (mm), około 9,8 kg |
Detektor promieniowania jądrowego z akumulatorem o zasięgu 0,01-1000μSv/h i względnym błędzie wewnętrznym ≤±10% zapewniający pomiar promieniowania
| Szybkość równoważnika dawkowania: | 0,00–99999 μsv/h (maksymalnie 100 msv/h) |
|---|---|
| Rezolucja: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
| Źródło zasilania: | Bateria |
Ręczny detektor promieniowania jądrowego zapewniający obszar detekcji dłoni 200×120 cm2 ×4 i materiał detektora Si PM zapewniający detekcję promieniowania
| typ: | Ręczny |
|---|---|
| Przechowywanie danych: | Tak |
| Względny błąd wrodzony: | ≤ ± 10 % (137 cs 1 msv/h) |
Detektor promieniowania jądrowego z detekcją energii 20 keV Duży ekran dotykowy i do 20 godzin żywotności baterii
| Waga i rozmiar: | około 350*250*245 (mm), około 9,8 kg |
|---|---|
| Waga sprzętu: | ≤7,5 kg |
| Żywotność baterii: | Do 20 godzin ciągłego użytkowania |
Kompaktowy detektor promieniowania jądrowego z alarmem w czasie rzeczywistym i rejestracją danych zapewniającym dokładne monitorowanie
| Uchwała energetyczna: | ≤ 3,5% (Cs-137 przy 662 keV) |
|---|---|
| Akcesoria: | obsługująca ładowarkę, walizkę/pasek itp. |
| Wymiary: | 150 mm x 70 mm x 40 mm |

