Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
słowa kluczowe [ lead glass radiation shielding ] mecz 317 produkty.
Promieniowanie rentgenowskie 1200*1500mm Rozmiar Szkło ołowiane do ochrony przed promieniowaniem z ramą ze stali nierdzewnej
| Nazwa produktu: | Ochronne szkło ołowiowe X Ray o wymiarach 1200*1500 mm z ramą ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Funkcja: | Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim CT PET DR |
| Przeznaczenie: | 4,1g/cm³,4,3g/cm³,4,7g/cm³,5,2g/cm³ |
Promieniowanie X 15 mm Ołów szkło 2,6 mm Ołów równoważny z ramą
| Nazwa produktu: | Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem rentgenowskim Odpowiednik ołowiu 2,6 mm z ramką |
|---|---|
| Funkcja: | Ochrona przed promieniowaniem CT |
| Kształt: | Kwadratowe koło dostosowane |
Szkło ołowiane o wysokiej wytrzymałości do ochrony przed promieniowaniem z ekwiwalentem ołowiu 1,7 mmpb-6,71 mmpb
| Zastosowanie: | Medyczny, przemysłowy itp. |
|---|---|
| Trwałość: | wysoki |
| Ekwiwalent ołowiu: | 1,7 mmpb-6,71 mmpb |
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem CT 8mm 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm 25mm
| Nazwa produktu: | 8mm 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm 25mm Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem |
|---|---|
| Ekwiwalent ołowiu: | 2mmPb-8mmPb |
| Aplikacja: | Maszynownie diagnostyczne RTG, CT, ECT, PET, ct-pet, liniowe i jądrowe inne maszynownie, |
Radiologia Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim Szkło ołowiowe Różne równoważniki szklanego ołowiu
| Nazwa produktu: | Ochrona szkła ołowiowego przed promieniowaniem poprzez pochłanianie energii promieniowania |
|---|---|
| Stosowanie: | Stacje rentgenowskie do ochrony lotniska Przemysłowe obrazowanie rentgenowskie spoin Ekranowanie wią |
| Ekwiwalent ołowiu: | 2mmPb-8mmPb |
1,6 mm 2,2 mm ekwiwalenty ekranowania ze szkła ołowiowego rentgenowskiego w badaniach medycznych
| Nazwa produktu: | 1,6 mm 2,2 mm ekwiwalenty ekranowania ołowiu Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe |
|---|---|
| Stosowanie: | Stacje rentgenowskie do ochrony lotniska Przemysłowe obrazowanie rentgenowskie spoin Ekranowanie wią |
| Ekwiwalent ołowiu: | 2mmPb-8mmPb |
2.1mmpb Równoważność ołowiu Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim Szkło ołowiowe o grubości 10 mm
| Nazwa produktu: | 2.1mmpb Równoważność ołowiu Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim Szkło ołowiowe o grubości 10 |
|---|---|
| Ekwiwalent ołowiu: | 2,1 mmpb |
| Grubość: | 10mm |
Szkło ołowiowe o grubości 20 mm chroniące przed promieniowaniem do pomieszczenia rentgenowskiego Ct
| Nazwa produktu: | Okulary ochronne Xray CT z ołowiem |
|---|---|
| rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Ct X Ray Room Window 8mm Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe z ramą ze stopu
| Nazwa produktu: | Okulary ochronne Xray z ołowiem |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
10 mm 2,2 pbmm Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe do pomieszczenia rentgenowskiego 1 m * 0,8 m
| Nazwa produktu: | 10mm 2.2Pbmm Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe 1m * 0,8m |
|---|---|
| Funkcjonować: | Ochrona rentgenowska |
| Aplikacja: | Maszynownie diagnostyczne RTG, CT, ECT, PET, ct-pet, liniowe i jądrowe inne maszynownie, |

