Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
słowa kluczowe [ lead glass shielding ] mecz 328 produkty.
Grubość 20 mm 4mmpb Antykorozyjne szkło ołowiowe rentgenowskie
| Imię: | Szkło ołowiowe o grubości 20 mm i grubości 4 mm Pb chroniące przed promieniowaniem rentgenowskim o n |
|---|---|
| Stosowanie: | sala tomografii rentgenowskiej |
| Funkcja: | Przeciw powstawaniu rdzy |
1,7 mmpb Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe 8 mm 10 mm 15 mm Dostosowane w drzwiach Xray
| Nazwa produktu: | Okulary ochronne Xray z ołowiem |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Zf3 Grubość 8 mm Szkło ołowiowe X Ray o wysokiej przezroczystości
| Imię: | szkło ołowiowe zf3 x ray o grubości 8 mm z wysoką przezroczystością |
|---|---|
| Rodzaj: | Ołowiane drzwi |
| Stosowanie: | Pokój osłony rentgenowskiej |
1.7mmpb-8mmpb Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim ze szkła ołowiowego z ramą
| Nazwa produktu: | Szkło ołowiane |
|---|---|
| Podanie: | RTG, tomografia komputerowa |
| Rozmiar: | 15mm * 1200mm * 1000mm |
Gładki rzuty rentgenowskie Światło ołowiane Światło promieniowanie do 150kv Absorpcja >99,9%
| Grubość: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
|---|---|
| Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim: | Do 150 KV |
| Odbicie: | <1% |
10 mm Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe X Ray Proof 1000 mm X 2000 mm bez ramki
| Nazwa produktu: | Szkło ołowiowe o grubości 10 mm chroniące przed promieniowaniem do pokoju rentgenowskiego bez ramki |
|---|---|
| grubość: | 10mm |
| Rozmiar: | 800mm x 1000mm / 1000mmx1200mm /1000mm x 2000mm |
150kv Gładkie szkło ołowiane Ochrona przed promieniowaniem Wysoka trwałość
| Kształt: | Prostokątny |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Trwałość: | Wysoki |
Zastosowane szkło ołowiane do promieniowania rentgenowskiego 2,5 kg/m2 Ochrona do 150kv
| Materiał: | Szkło ołowiane |
|---|---|
| Typ krawędzi: | Gładki |
| Ekwiwalent ołowiu: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
Skanery X-Ray Ołów Szkło Polerowana powierzchnia wykończenie
| Grubość: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni: | Błyszczący |
| Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim: | Do 150 KV |
Szkło ołowiowe 8mmpb chroniące przed promieniowaniem do pomieszczeń z diagnostyką rentgenowską Ct
| Nazwa produktu: | Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem do pomieszczeń z diagnostyką rentgenowską Ct |
|---|---|
| Przeznaczenie: | 4,1 g/cm³, 4,3 g/cm³, 4,7 g/cm³, 5,2 g/cm³ |
| Ekwiwalent ołowiu: | 2mmPb-8mmPb |

