Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
słowa kluczowe [ lead glass shielding ] mecz 328 produkty.
Wysoka przepuszczalność niska odblaskowość promieniowania rentgenowskiego Ołów szkło Ochrona promieniowania rentgenowskiego do 150KV
| Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim: | Do 150 KV |
|---|---|
| Typ krawędzi: | Gładki |
| Wykończenie powierzchni: | Polerowane |
Przejrzyste szkło ołowiane do promieniowania rentgenowskiego do 150 kV
| Gęstość: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
|---|---|
| Przepuszczalność: | >90% |
| Ekwiwalent ołowiu: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem CT 8mm 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm 25mm
| Nazwa produktu: | 8mm 10mm 12mm 15mm 18mm 20mm 25mm Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem |
|---|---|
| Ekwiwalent ołowiu: | 2mmPb-8mmPb |
| Aplikacja: | Maszynownie diagnostyczne RTG, CT, ECT, PET, ct-pet, liniowe i jądrowe inne maszynownie, |
Radiologia Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim Szkło ołowiowe Różne równoważniki szklanego ołowiu
| Nazwa produktu: | Ochrona szkła ołowiowego przed promieniowaniem poprzez pochłanianie energii promieniowania |
|---|---|
| Stosowanie: | Stacje rentgenowskie do ochrony lotniska Przemysłowe obrazowanie rentgenowskie spoin Ekranowanie wią |
| Ekwiwalent ołowiu: | 2mmPb-8mmPb |
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem rentgenowskim do pokoju Ct Xray
| Nazwa produktu: | Okulary ochronne Xray z ołowiem |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
4 Ołów Równoważność Kwadratowa ochrona przed promieniowaniem Szklana osłona X Ray Room
| Nazwa produktu: | 4 Równoważność ołowiu Szkło ołowiowe Ekranowanie promieniowania rentgenowskiego Szkło ołowiowe |
|---|---|
| Ekwiwalent ołowiu: | 4mmPb |
| Rozmiar: | 800mm x 1000mm / 1000mmx1200mm /1000mm x 2000mm |
2.1mmpb Równoważność ołowiu Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim Szkło ołowiowe o grubości 10 mm
| Nazwa produktu: | 2.1mmpb Równoważność ołowiu Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim Szkło ołowiowe o grubości 10 |
|---|---|
| Ekwiwalent ołowiu: | 2,1 mmpb |
| Grubość: | 10mm |
Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim Szkło ołowiowe o grubości 20 mm
| Rozmiar: | Wspólne 1000 * 800 mm, 1200 * 800 mm, akceptacja niestandardowego rozmiaru |
|---|---|
| Grubość: | 20mm |
| Minimalne zamówienie: | 1 szt |
Szkło ołowiowe o grubości 25 mm X Ray 6,71 Mmpb 1200 mm * 1000 mm
| Nazwa produktu: | 6,71 mmPb Równoważność ołowiu Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe |
|---|---|
| Grubość: | 25 mm |
| Ekwiwalent ołowiu: | 6,71 mmPb |
1200 Mm * 1000 Mm Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe Ct Xray Room Shielding
| Nazwa produktu: | Szkło ołowiane |
|---|---|
| Podanie: | RTG, tomografia komputerowa |
| Rozmiar: | 15mm * 1200mm * 1000mm |

