Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
Osłona przed promieniowaniem gamma i rentgenowskim F18 Hot Cell z wytrzymałej stali ocynkowanej i blachy ołowianej zapewniającej ochronę radiologiczną
| Stan przechowywania: | Suche i wentylowane miejsce |
|---|---|
| Zamknięcie: | Bezpieczny system zamykania |
| Model: | Jovvi-HC-50mmpb |
System Bezpiecznego Zamknięcia Sprzęt Ochrony Przed Promieniowaniem Jądrowym Zasilanie 50Hz 10A 220V Łatwe do Czyszczenia i Konserwacji Rozwiązania
| Metoda instalacji: | Naprawiono panele, sprzęt do noszenia |
|---|---|
| Certyfikaty: | Spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa |
| Zasilanie: | 50HZ/10A/220V z ochroną bezpieczeństwa |
Metoda dezynfekcji ultrafioletowej i ozonowej I131 Gorąca komora Klasa A Osłonięte stanowisko pracy do bezpiecznego obchodzenia się z materiałami radioaktywnymi
| Zamknięcie: | Bezpieczny system zamykania |
|---|---|
| Metoda instalacji: | Naprawiono panele, sprzęt do noszenia |
| Stopień: | Klasa A |
Stal ocynkowana i blacha ołowiana Ochrona przed promieniowaniem jądrowym Ekranowanie promieniowania gamma rentgenowskiego Warunki przechowywania Suche, wentylowane
| Typ produktu: | Stal ocynkowana i blacha ołowiana |
|---|---|
| Certyfikaty: | Spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa |
| Metoda dezynfekcji: | Ultrafiolet i ozon |
Detektor promieniowania jądrowego z ekranem dotykowym LCD, wykrywa promieniowanie gamma i twarde promieniowanie beta, o mocy 600 W
| Ray wykrywania: | X, γ i twardy promień β |
|---|---|
| Alarm: | Dźwiękowe i wizualne |
| Względny błąd wrodzony: | ≤ ± 10 % (137 cs 1 msv/h) |
Jovvi HC 50mmpb Gorąca Komora na Promieniowanie Jądrowe Zbudowana Zgodnie Międzynarodowymi Standardami Bezpieczeństwa Zapewniająca Solidne Ekranowanie i Ochronę Przed Promieniowaniem
| Funkcjonować: | Gamma chroniąca promieniowanie rentgenowskie |
|---|---|
| Model: | Jovvi-HC-50mmpb |
| Możliwość regulacji: | Regulowane paski dla bezpiecznego dopasowania |
Wizualny i dźwiękowy detektor promieniowania rentgenowskiego wykrywa zanieczyszczenie promieniowania i ostrzega przed zagrożeniem promieniowaniem
| Waga sprzętu: | ≤7,5 kg |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatory litowo-jonowe |
| Zasilanie: | Akumulatory litowo-jonowe |
Detektor promieniowania jądrowego zasilany akumulatorem litowo-jonowym, prąd roboczy 3 A, do badania promieniowania i oceny zagrożeń
| Tryb wyświetlania: | Ekran dotykowy o płynnym kryształowym wyświetleniu |
|---|---|
| aktualny: | 3A |
| Moc: | 600 W |
3A Wyróżniony wykrywacz zanieczyszczeń powierzchni z alarmem dźwiękowym i wizualnym, wysokiej precyzji do nadzoru bezpieczeństwa przemysłowego
| Względny błąd wrodzony: | ≤ ± 10 % (137 cs 1 msv/h) |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatory litowo-jonowe |
| Interfejs: | USB i Bluetooth |
α Typ promieniowania Duży ekran dotykowy Rozwiązanie monitorowania środowiska umożliwiające monitorowanie poziomu promieniowania i zanieczyszczenia
| Rezolucja: | ≤3,5% (Cs-137 przy 662keV) |
|---|---|
| Zakres testowy: | ≥5Ci |
| Czas ładowania: | Dźwiękowe i wizualne |

