Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
Detektor promieniowania jądrowego Capintec CRC55tR z bazą danych ponad 80 nuklidów, zakresem 0,01–1000 µSv/h i stopniem ochrony IP65
| Zakres: | 0,01-1000µSv/h |
|---|---|
| Waga i rozmiar: | około 350*250*245 (mm), około 9,8 kg |
| Typ promienia: | Opcjonalnie: α, β, γ, promienie X |
Detektor promieniowania jądrowego Capintec CRC-55tR z ekranem dotykowym z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym i plastikowym detektorem scyntylacyjnym pokrytym ZnS, zapewniający stopień ochrony IP65
| Waga: | 250 gramów |
|---|---|
| Rezolucja: | ≥0,001 MBq (0,01 μCi) |
| Wrodzony błąd: | ≤ ±20% |
JOVI JVVMED-015 Detektor promieniowania jądrowego z detektorem Si-PM 600W mocy i zasięgu 501500 KeV
| Tworzywo: | Wytrzymałe tworzywo ABS |
|---|---|
| Typ promieni: | α + β / α / β |
| Żywotność baterii: | Około 100 godzin |
Detektor promieniowania jądrowego JOVI JVVMED-015 z detektorem Si-PM, akumulatorem i dużym ekranem dotykowym
| Pomiar promieni: | Promień α, β, γ i Χ |
|---|---|
| Czas reakcji: | <16 s |
| Zasilanie: | Akumulatory litowo-jonowe |
Detektor promieniowania jądrowego z detektorem Si-PM z ładowalną baterią litowo-jonową i zakresem badań ≥ 5Ci do dokładnej kalibracji dawki promieniowania
| Żywotność baterii: | Około 100 godzin |
|---|---|
| Pomiar promieni: | Promień α, β, γ i Χ |
| Zasilanie: | Akumulatory litowo-jonowe |
Kalibrator dawki Capintec CRC55tR – miernik aktywności radioizotopowej w medycynie nuklearnej
| Żywotność baterii: | Około 100 godzin |
|---|---|
| Typ promieni: | α + β / α / β |
| Materiał detektora: | Si-PM |
Detektor promieniowania jądrowego o mocy 600 W z ładowalną baterią litowo-jonową i niskim tłem przyrządów do dokładnego monitorowania
| Pomiar promieni: | Promień α, β, γ i Χ |
|---|---|
| Czas ładowania: | < 6 godz |
| Czułość neutronowa: | większa niż 1,4 CPS/μSv/h |
Osobisty dozimer z materiałem detektoru Si-PM, 100 godzin żywotności baterii i dużym interfejsem dotykowym do wykrywania promieniowania jądrowego
| Tło instrumentu: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
|---|---|
| aktualny: | 3A |
| Czas reakcji: | <16 s |
Przenośny detektor promieniowania jądrowego z materiałem detektora Si-PM, mocą 600 W i dużym ekranem dotykowym umożliwiającym dokładny pomiar skażenia powierzchni
| Tło instrumentu: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
|---|---|
| Czas reakcji: | <16 s |
| Zasilanie: | Akumulatory litowo-jonowe |
Noszony detektor promieniowania jądrowego z scyntylatorem ZnS z akumulatorem naładowalnym i dużym ekranem dotykowym
| Zasilanie: | Akumulatory litowo-jonowe |
|---|---|
| aktualny: | 3A |
| Zakres energii obrazowania: | 50–1500 keV |

