Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
słowa kluczowe [ lead glass for x ray room ] mecz 256 produkty.
Wysoka trwałość Ochrona przed promieniowaniem Ołów szkło radiograficzne ≥99,97% grubość 8-25 mm
| Material: | Lead Glass |
|---|---|
| Shape: | Rectangle, Square, Round, Etc. |
| Size: | Customized |
1mmpb Ochrona przed promieniowaniem X Ray Szkło ołowiowe 1800 X 900 mm
| Nazwa: | Szkło ołowiowe |
|---|---|
| Stosowanie: | Akcesoria do instalacji RTG/CT |
| Typ ekranu ochronnego ołowiu: | z widocznym oknem /bez widocznego okna |
Ct X Ray Room 15mm Promieniowanie ze szkła ołowiowego z ramą do pokoju kontrolnego
| Nazwa produktu: | Okulary ochronne Xray z ołowiem |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
2.1mmpb Szkło ołowiowe do ochrony przed promieniowaniem rentgenowskim z ramą
| Nazwa produktu: | Osłonowe okulary rentgenowskie ołowiowe |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
2mmPb 10mm 18mm grubość Opieka przeciw promieniowaniu Ołów szkło do tomografii
| Nazwa produktu: | Grubość 10 mm Odporność na promienie X CT DR Osłona pokojowa Szkło ołowiowe Odporne na promieniowani |
|---|---|
| Aplikacja: | CT, ECT, PET, DR, CT-PET |
| Rozmiar: | 0,2 m * 0,3 m-2,4 m * 1,2 m lub rozmiar niestandardowy |
Ekwiwalent ołowiu 3mmpb Ochrona przed promieniowaniem szkła ołowiowego Poziom serii Zf 1200mm * 800mm
| Rozmiar: | 1200*800mm |
|---|---|
| Seria: | ZF2-7 |
| Ekwiwalent ołowiu: | 3mmpb |
Przezroczyste szkło ołowiowe o grubości 1 cm przed promieniowaniem rentgenowskim 1200 x 1000 mm
| Funkcjonować: | Ochrona rentgenowska |
|---|---|
| Grubość: | 10mm |
| Ekwiwalent ołowiu: | 2,1 mmpb |
1,7 mmpb 8 mm szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem w innym ekwiwalencie ołowiu
| Nazwa produktu: | Okulary ochronne Xray z ołowiem |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Ct X Ray Room Window 8mm Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe z ramą ze stopu
| Nazwa produktu: | Okulary ochronne Xray z ołowiem |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Grube szkło ołowiowe X Ray o grubości 20 mm 1000 * 800 mm odporne na promieniowanie
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
|---|---|
| Ekwiwalent ołowiu: | 1,7/ 2,1/ 2,6/ 3,3/ 3,96/ 4,4/6,71mmpb |
| Nazwa: | Szkło ołowiowe odporne na promieniowanie o grubości 20 mm 1000 * 800 mm |

