Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
słowa kluczowe [ lead glass for x ray room ] mecz 256 produkty.
Dostosowana grubość szkła ołowiowego chroniącego przed promieniowaniem do pomieszczenia Ct
| Nazwa produktu: | Okulary ochronne Xray z ołowiem |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Szkło ołowiowe o grubości 20 mm chroniące przed promieniowaniem do pomieszczenia rentgenowskiego Ct
| Nazwa produktu: | Okulary ochronne Xray CT z ołowiem |
|---|---|
| rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
2400 X 1200 mm Ochrona przed promieniowaniem Przezroczyste szkło ołowiowe
| Grubość: | 10mm |
|---|---|
| Ekwiwalent ołowiu: | 2,1 mmpb |
| Funkcjonować: | Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim, przemysł nuklearny |
Komórka CT Ochrona przed promieniowaniem Ołów szkło Rozmiar 800 mm * 1200 mm Przejrzysty
| Nazwa produktu: | Szkło ołowiowe Ct Room Rozmiar 800 mm * 1200 mm przezroczyste do instalacji ekranującej |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane / 800 mm x 1200 mm |
| Grubość: | Rozmiar 15mm |
Ct Room Dostosowana ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe Rozmiar 800 mm * 1200 mm Przezroczyste
| Nazwa produktu: | Okulary ochronne Xray z ołowiem |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
8-25mm Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe Ct Room X Ray Square
| Nazwa produktu: | Okulary ochronne Xray z ołowiem |
|---|---|
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
| Ekwiwalent ołowiu: | 1,7/2,1/2,6/3,3/3,96/4,4/6,71mmpb |
Ekranowanie Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe 8mm 10mm 12mm 15mm 20mm
| Nazwa produktu: | ołowiane okulary |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
12mm / 2.5mmpb Ochrona przed promieniowaniem ze szkła ołowiowego Przezroczysty
| Nazwa produktu: | Okulary ochronne Xray z ołowiem |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
1,7 mmpb Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe 8 mm 10 mm 15 mm Dostosowane w drzwiach Xray
| Nazwa produktu: | Okulary ochronne Xray z ołowiem |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Oświetlenie promieniowania przez prostokątne szkło ołowiane o mocy 150kv
| Waga: | 2,5kg/m2 |
|---|---|
| Ekwiwalent ołowiu: | 2Pbmm/3Pbmm/4Pbmm |
| Gęstość: | 8mm/10mm/12mm/40mm |

