Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
słowa kluczowe [ lead glass for x ray room ] mecz 256 produkty.
0,35 mmpb Ochrona przed promieniowaniem X Ray Okulary ochronne Ekranowanie ołowiu
| Nazwa: | Produkty chroniące przed promieniowaniem rentgenowskim Ochrona przed promieniowaniem Okulary ochronn |
|---|---|
| Ekwiwalent ołowiu: | 0,50 mm Pb, 0,35,0,25 ~ 0,50 mm Pb |
| Przedmiot: | ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim |
2mmpb 3mmpb X Ray Ołów Drzwi chroniące przed promieniowaniem 2 liście
| Nazwa produktu: | Medyczne drzwi ochronne chroniące przed promieniowaniem z oknem ze szkła ołowiowego |
|---|---|
| Rozmiar: | Rozmiar 0,9 mx 2,1 m lub niestandardowy rozmiar |
| Sposób otwarcia: | Ręczny lub automatyczny |
4Pbmm Ołowiu równoważne szkło ochronnego promieniowania rentgenowskiego z gładkim krawędziem
| Przepuszczalność: | >90% |
|---|---|
| Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim: | Do 150 KV |
| Trwałość: | wysoki |
ML 0.3mmpb Fartuch dentystyczny z kołnierzem tarczycy chroniącym przed promieniowaniem rentgenowskim Fartuch ochronny
| Nazwa tkaniny: | Ochrona przed promieniowaniem Produkty chroniące przed promieniowaniem rentgenowskim Fartuch Ołów oc |
|---|---|
| Rozmiar: | SML lub arrcording zgodnie z Twoimi wymaganiami |
| Typ ekranu ochronnego ołowiu: | z widocznym oknem /bez widocznego okna |
Xray Ct Room / Door 3mm folia ołowiana do ochrony przed promieniowaniem
| Miejsce pochodzenia: | Pekin, Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | Jovi |
| Waga: | 22kg/szt |
M Obroża tarczycowa Fartuch osłonowy Osłona TK Akcesoria do ochrony przed promieniowaniem
| Nazwa produktu: | Fartuch ołowiany 0,5 mm Pb z kołnierzem tarczycowym Skanowanie tomografii komputerowej Akcesoria do |
|---|---|
| Stosowanie: | Akcesoria instalacyjne RTG/CT |
| Ołowiany odpowiednik blachy ołowianej: | 0,5 mmPb |
Ekwiwalent ołowiu o zerowym obciążeniu 1pb Suknie ołowiu radiologicznego Przewód mobilny Osłona chroniąca przed promieniowaniem rentgenowskim
| Nazwa tkaniny: | Ochrona przed promieniowaniem Produkty do ochrony przed promieniowaniem rentgenowskim Fartuch Ołowia |
|---|---|
| Rozmiar: | SML lub arrcording do twoich wymagań |
| Ołowiany ekran ochronny Typ: | z widocznym oknem /bez widocznego okna |
Przesuwne drzwi chroniące przed promieniowaniem rentgenowskim 1 skrzydło 45dB Rf ekranowane drzwi
| Nazwa produktu: | Ochrona przed promieniowaniem Drzwi przesuwne rentgenowskie Ct Medyczne skrzydło drzwi ochronnych |
|---|---|
| Otwarty styl: | Przesuwny |
| Sposób otwarcia: | Ręczny lub automatyczny |
1000 * 800 mm Xray Room Ołów Szkło odporne na promieniowanie 3.3mmpb
| MOQ: | 1 szt. |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Pb (Min): | 99,9% |
Wysokiej trwałości kwadratowe szkło ochronne przed promieniowaniem do eksperymentów naukowych
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Opakowanie: | drewniana obudowa |
| Kształt: | Prostokąt, Kwadrat, Okrągły itp. |

