Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
słowa kluczowe [ lead glass for x ray room ] mecz 256 produkty.
25mm X Ray Proof Glass Ct Dr Room Ekranowanie Promieniowania Okna
| Nazwa produktu: | Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe X Ray CT DR pokój Ekranowanie Okna promieniowania |
|---|---|
| Rozmiar: | Rozmiar 1000mm x 2000mm / 1200mm x 2400mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/25mm |
Ochrona przed promieniowaniem Zf6 Ołów X Ray Shielding Glass dla przemysłu nuklearnego
| Rozmiar: | Wspólny 1000 * 800 mm, 1200 * 800 mm, akceptuje niestandardowy rozmiar |
|---|---|
| Grubość: | 40mm |
| MOQ: | 1 szt. |
Specjalistyczna grubość szkła do badania rentgenowskiego 10 mm
| Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim: | Do 150 KV |
|---|---|
| Gęstość: | 8mm/10mm/12mm/40mm |
| Wykończenie powierzchni: | Polerowane |
Szkło o grubości 2 mm, ekranowanie przezroczystego koloru dla bariery ołowianej
| Imię: | Grubość 2 mm Przezroczyste szkło ołowiowe do bariery ołowianej |
|---|---|
| Rodzaj: | Szkło ołowiane, bariera ołowiana |
| Materiał: | Szkło ołowiowe, materiał barierowy GL lub SS |
Ołów 10mm Ochrona przed promieniowaniem Szkło ochronne Akcesoria ekranowane
| Nazwa produktu: | Ochrona przed promieniowaniem Akcesoria ekranowane ze szkła ołowiowego |
|---|---|
| Ekwiwalent ołowiu: | 2mmPb-8mmPb |
| Przeznaczenie: | 4,1 g/cm³, 4,3 g/cm³, 4,7 g/cm³, 5,2 g/cm³ |
Ct Room 10mm Szkło chroniące przed promieniowaniem do obserwacji lekarza
| Nazwa produktu: | szpitalne CT MRI przezroczyste medyczne szkło rentgenowskie ołowiane do pokoju CT do obserwacji leka |
|---|---|
| Funkcjonować: | Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim tomografii komputerowej |
| Przeznaczenie: | 4,1 g/cm³, 4,3 g/cm³, 4,7 g/cm³ |
Grubość 8 mm 1,7 mmpb Szkło ekranujące promieniowanie rentgenowskie Ct Instalacja w pomieszczeniu
| Nazwa produktu: | Szkło ołowiowe o grubości 8 mm 1,7 mm Pb Ekranowanie rentgenowskie CT Instalacja w pomieszczeniu |
|---|---|
| Funkcjonować: | Instalacja odprowadzeń w pomieszczeniu RTG |
| Przeznaczenie: | 4,1 g/cm³ |
Ct Room 99,994% Szkło chroniące przed promieniowaniem rentgenowskim Rozmiar niestandardowy
| Imię: | Szkło ołowiane |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczystość |
| Rozmiar: | Dostosowane |
Przejrzyste szkło ochronne przed promieniowaniem z ekwiwalentem ołowiu 1,7 mmpb-6,71 mmpb
| Radiographic Quality: | ≥99.97% |
|---|---|
| Product Name: | Radiation Protection Lead Glass |
| Lead Equivalent: | 1.7mmpb-6.71mmpb |
1mmpb ołowiane szkło ekranujące z okienkiem obserwacyjnym do szpitala
| Nazwa produktu: | cristal plomado precios z okienkiem obserwacyjnym ołowianym szkłem ochronnym do szpitala |
|---|---|
| Stosowanie: | stacje rentgenowskie Przemysłowe rentgenowskie obrazowanie spoin Ekranowanie wiązką elektronów Badan |
| Ekwiwalent ołowiu: | 1mmPb-5mmPb |

