Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
USB And Bluetooth Interface Environmentally Radioactive Contamination Detector Device Featuring High Impact ABS Plastic Casing For Industrial
| Dokładność: | ±10% |
|---|---|
| Interfejs: | USB i Bluetooth |
| Zasilanie: | Akumulatory litowo-jonowe |
Environmental Monitoring Nuclear Radiation Detector Featuring High Impact ABS Plastic Casing for Gamma and Hard Beta Ray Detection
| Interfejs: | USB i Bluetooth |
|---|---|
| Waga sprzętu: | ≤7,5 kg |
| Moc: | 600 W |
Rechargeable Lithium-ion Battery Surface Contamination Meter Featuring impact ABS Plastic Casing Durable and Tool for Industrial
| aktualny: | 3A |
|---|---|
| Dokładność: | ±10% |
| Interfejs: | USB i Bluetooth |
Nuclear Radiation Detector Radiation Measurement Tool for in Nuclear Research Facilities and Environmental Safety Programs
| Zakres energii obrazowania: | 50 keV – 1500 keV |
|---|---|
| Zakres dawki: | 10⁻⁶ Gy/h – 10 Gy/h |
| Źródło zasilania: | Bateria |
Less Than 1 Second Response Time Nuclear Radiation Detector Featuring Beta Detection Type and Angular Resolution Up to 2 Point 5 Degrees
| Żywotność baterii: | Około 100 godzin |
|---|---|
| System zdalnego sterowania: | Tak |
| Źródło zasilania: | Bateria |
Nuclear Radiation Detector Instrument for Detection and Quantification of Ionizing Radiation in Medical Nuclear and Research Facilities
| Zakres dawki: | 10⁻⁶ Gy/h – 10 Gy/h |
|---|---|
| Zakres energii obrazowania: | 50 keV – 1500 keV |
| Kalibrowanie: | Kalibracja fabryczna z opcją kalibracji użytkownika |
Dose Rate Range 10⁻⁶ Gy h to 10 Gy h Nuclear Radiation Detector Featuring X-ray
| Typ wykrywania: | Alfa, Beta, Gamma, Neutron |
|---|---|
| Czas reakcji: | Mniej niż 1 sekunda |
| Zakres dawki: | 10⁻⁶ Gy/h – 10 Gy/h |
Nuclear Radiation Detector with Remote Control System and IP65 Protection for Environmental Safety Monitoring
| Czas reakcji: | Mniej niż 1 sekunda |
|---|---|
| Zakres energii obrazowania: | 50 keV – 1500 keV |
| Typ wykrywania: | Alpha, beta, gamma, rentgen |
Low Battery Alarm Nuclear Radiation Detector | 50 KeV-10 MeV Energy & 10⁻⁶-10 Gy/h Dose Rate
| Identyfikacja nuklidów: | ≤30s |
|---|---|
| Zakres energii: | 50 KeV - 10 MeV |
| Przechowywanie danych: | Tak |
Dose Rate: 10⁻⁶ Gy/h ~ 10 Gy/h | Alpha & Beta Ray Detection with Dose Rate Overload Alarm for Industrial Use
| Przechowywanie danych: | Tak |
|---|---|
| Zakres dawki: | 10⁻⁶ Gy/h – 10 Gy/h |
| Typy alarmów: | Przeciążenie dawki, niski poziom naładowania baterii |

