Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
Rozdzielczość mniejsza lub równa 3,5 procent Cs 137 662keV Detektor promieniowania jądrowego Względny błęd wrodzony mniejszy lub równy plus minus 10 procent 137 CS 1 MSv na godzinę napięcie 220V
| Pomiar promieni: | Promień α, β, γ i Χ |
|---|---|
| Względny błąd wrodzony: | ≤ ± 10 % (137 cs 1 msv/h) |
| Zakres testowy: | ≥5Ci |
Rozdzielczość mniejsza lub równa 3,5% Cs 137 662keV Promienie alfa i beta Urządzenie ciągłego monitorowania o kompaktowej masie poniżej 7,5 kg
| Typ promieni: | α + β / α / β |
|---|---|
| Pomiar promieni: | Promień α, β, γ i Χ |
| Przechowywanie danych: | Do 10 000 odczytów |
Detektor promieniowania jądrowego do monitorowania środowiska o rozdzielczości ≤3,5% Cs137 662keV obsługujący detekcję typu promieniowania alfa beta
| Rezolucja: | ≤3,5% (Cs-137 przy 662keV) |
|---|---|
| typ: | Ręczny |
| Materiał detektora: | Si-PM |
Ręczny detektor promieniowania jądrowego Typ promieni alfa beta Kompaktowy sprzęt Waga poniżej 7,5 kg Zaprojektowany do wykrywania i analizy promieniowania
| Materiał detektora: | Si-PM |
|---|---|
| Waga sprzętu: | ≤7,5 kg |
| Waga i rozmiar: | około 350*250*245 (mm), około 9,8 kg |
Sprzęt o masie poniżej 75 kg Detektor skażenia radioaktywnego środowiska Typ promieni alfa beta zapewniający ocenę bezpieczeństwa radiacyjnego
| Kategoria: | Monitorowanie środowiska |
|---|---|
| Przechowywanie danych: | Do 10 000 odczytów |
| typ: | Ręczny |
Detektor promieniowania jądrowego Si-PM obsługujący zakres badań promieniowania większy niż 5Ci o masie i rozmiarze około 350250245 mm
| Waga sprzętu: | ≤7,5 kg |
|---|---|
| względny błąd wewnętrzny: | ≤ ± 10% (137 cs 1msv/h) |
| Materiał detektora: | Si-PM |
Przechowywanie danych Do 10 mierników zanieczyszczenia powierzchni z względnym błędem wrodzonym ≤ ± 10 procent 137Cs 1 msv na godzinę Dokładne wykrywanie
| Kategoria: | Monitorowanie środowiska |
|---|---|
| Czas ładowania: | Dźwiękowe i wizualne |
| Woltaż: | 220 V |
Digital LCD Duży ekran dotykowy z błędem wewnętrznym w zakresie 20%, odpowiedni do kiosków komercyjnych i profesjonalnych środowisk
| Czas czuwania: | 4 dni |
|---|---|
| Wykrywalne przedmioty: | x, gamma i twarde promienie beta |
| Moc: | 600 W |
Błąd wrodzony ≤ ±20% Detektor promieniowania jądrowego z cyfrowym wyświetlaczem LCD Typ pracujący w temperaturach od -20°C do 50°C Urządzenie do wykrywania promieniowania
| Typ wyświetlacza: | Cyfrowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Uchwała energetyczna: | ≤9% (dla źródła CS-137) |
| Zakres pomiarowy: | 0,01 μSv/h do 10 Sv/h |
Błąd wewnętrzny plus minus 10 procent zanieczyszczenia promieniowania gamma i twarde promieniowanie beta systemy wykrywania dla bezpieczeństwa promieniowania w miejscu pracy
| Wymiary: | 150 mm x 70 mm x 30 mm |
|---|---|
| Tło instrumentu: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
| Uchwała energetyczna: | ≤9% (dla źródła CS-137) |

