Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
Odpowiedź energetyczna 40KeV 1,5MeV Detektor promieniowania jądrowego USB Bluetooth Interfejs Chiński Język angielski Zaprojektowany do wykrywania promieniowania
| Moc: | 600 W |
|---|---|
| Przechowywanie danych: | Tak |
| Wymiary: | 150 mm x 70 mm x 30 mm |
Temperatura pracy: od minus 20°C do 50°C Panel dotykowy dużych rozmiarów przeznaczony do użytku na zewnątrz i w ekstremalnych warunkach
| Interfejs: | USB i Bluetooth |
|---|---|
| Przechowywanie danych: | Tak |
| Akcesoria: | obsługująca ładowarkę, walizkę/pasek itp. |
Miernik zanieczyszczeń powierzchni z interfejsem USB i Bluetooth z systemem zdalnego sterowania do monitorowania czystości powierzchni
| Żywotność baterii: | 20 dni |
|---|---|
| Aktualny: | 3A |
| rozmiar: | 120*65*25 mm |
Reakcja energetyczna 40KeV 1.5MeV Detektor promieniowania jądrowego z systemem zdalnego sterowania Idealny do środowisk operacyjnych 10 ºC 45 ºC
| Temperatura robocza: | -20°C do 50°C |
|---|---|
| rozmiar: | 120*65*25 mm |
| Interfejs: | USB i Bluetooth |
Detektor promieniowania jądrowego z interfejsem USB i Bluetooth, w tym system zdalnego sterowania i 20-dniowa żywotność baterii do wykrywania
| Żywotność baterii: | 20 dni |
|---|---|
| rozmiar: | 120*65*25 mm |
| System zdalnego sterowania: | Tak |
Miernik skażenia powierzchni Bluetooth wyposażony w system zdalnego sterowania zapewniający wykrywanie skażenia podczas rutynowych inspekcji
| Interfejs: | USB-Bluetooth |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20°C do 50°C |
| Akcesoria: | obsługująca ładowarkę, walizkę/pasek itp. |
600-watowe urządzenie do monitorowania skażenia środowiska radioaktywnego dla zgodności z przepisami
| Zasięg wykrywania: | 0,01-1000 MSv/h |
|---|---|
| Interfejs: | USB i Bluetooth |
| Typ: | Handheld |
System monitorowania zanieczyszczenia promieniotwórczego dla środowiska
| Typ: | Handheld |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20°C do 50°C |
| Przechowywanie danych: | Tak |
Wyświetlacze LED do wykrywania skażeń promieniotwórczych skutecznie wykrywają skażenia środowiskowe
| Temperatura przechowywania: | -20°C - 50°C |
|---|---|
| Czas ładowania: | Dźwiękowe i wizualne |
| Zakres pomiaru: | 0,01 - 999,99 MSv/h |
10 oC 45 oC Detektor radioaktywnego zanieczyszczenia środowiska dla ochrony środowiska
| Power: | 600W |
|---|---|
| Protection Level: | IP65 |
| Additional Features: | Data Logging, USB Connectivity |

