Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
Innowacyjny detektor promieniowania jądrowego do precyzyjnego wykrywania promieniowania
| Power Supply: | Rechargeable Battery |
|---|---|
| Relative Inherent Error: | ±15% |
| Detection Ray: | γ, X And Hard β Ray |
Zaawansowany detektor promieniowania jądrowego do dokładnego monitorowania promieniowania w przemyśle
| Response Time: | ≤3s |
|---|---|
| Detector Material: | Si-PM |
| Alarm Function: | Yes |
Duży ekran dotykowy Miernik promieniowania jądrowego Ultimate Touch Experience For Business System Remote Control
| Operating Temperature: | -20°C To 50°C |
|---|---|
| Response Time: | ≤3s |
| Relative Inherent Error: | ≤± 10% (137Cs 1msv/h) |
3A Prąd 600W Prędkość reakcji mocy ≤3s Najwyższej wydajności detektor promieniowania jądrowego dla przemysłu
| Current: | 3A |
|---|---|
| Power: | 600W |
| Type: | Handheld |
Przenośny, przyjazny dla użytkownika licznik zanieczyszczenia powierzchni dla zakresu energii 0,05-3,0 MeV zasilany przez 2 baterie AA
| Remote Control System: | Yes |
|---|---|
| Response Time: | ≤3s |
| Detection Range: | 0.01-1000 MSv/h |
Przenośny wykrywacz promieniowania jądrowego Geigera Przelicznik wykonany do prądu dawkowego od 0,00 uSv/h do 10000 uSv/h
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Display: | LED, LCD, Or Digital Readout |
| Charging Time: | Audible And Visual |
Zakres energii 50 keV 10 MeV Wyświetlacz LCD Zaawansowane wykrywanie skażeń dla skażenia środowiska radioaktywnego
| Storage Temperature: | -20°C - 50°C |
|---|---|
| Display: | LED, LCD, Or Digital Readout |
| Dose Current Rate: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
Detektor promieniowania jądrowego 150 mm x 80 mm x 30 mm do pomiaru zasięgu 0,01 999,99 MSv/h i czasu ładowania dźwiękowego i wizualnego
| Dose Current Rate: | 0.00-10000uSv/h(10mSv/h) |
|---|---|
| Energy Range: | 50 KeV - 10 MeV |
| Measurement Range: | 0.01 - 999.99 MSv/h |
Niezbędny dodatek licznika Geigera Duży ekran dotykowy LED
| Type: | Handheld |
|---|---|
| Energy Range: | 50 KeV - 10 MeV |
| Measurement Range: | 0.01 - 999.99 MSv/h |
Wielokrotnie radioaktywne urządzenia do wykrywania promieniowania
| Relative Inherent Error: | ≤± 10% (137Cs 1msv/h) |
|---|---|
| Power Supply: | Two No.7 (AAA) Batteries |
| Sensitivity: | 1 μSv/h |

