Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
Zaawansowany detektor promieniowania jądrowego do medycyny jądrowej
| Materiał detektora: | Si-PM |
|---|---|
| Aktualność: | 3A |
| Wyświetlacz (LCD): | 19" |
Monitor zanieczyszczeń powierzchni o mocy 600 W z systemem wideo i audio
| System monitoringu wizyjnego i dwukierunkowego domofonu audio: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Minimalny czas skanowania obrazu całego ciała (min): | 5 |
| Wyświetlacz (LCD): | 19" |
Detektor promieniowania jądrowego o wrażliwości gamma 25 μGy/h do importu i kontroli handlowej
| Czułość gamma: | próg braku reakcji nie niższy niż 25 μGy/h |
|---|---|
| Funkcje bezpieczeństwa: | może wysyłać dźwiękowy i świetlny sygnał alarmowy zgodnie z ustalonym progiem alarmowym, aby ostrzec |
| Waga i rozmiar: | około 350*250*245 (mm), około 9,8 kg |
Zaawansowany system monitorowania materiału jądrowego dla 95% wilgotności względnej środowiska
| Akcesoria: | obsługująca ładowarkę, walizkę/pasek itp. |
|---|---|
| Odpowiednie okazje: | akceleratornia, ochrona środowiska, przemysł chemiczny, ropa naftowa, opieka medyczna, inspekcja han |
| Zastosowanie: | Monitorowanie mocy dawki promieniowania neutronowego i alarmowanie w zastosowaniach związanych z pro |
Ochrona środowiska Detektor promieniowania jądrowego z akcesoriami Walizka / pas
| Poziom ochrony: | IP65 |
|---|---|
| Akcesoria: | obsługująca ładowarkę, walizkę/pasek itp. |
| Cechy: | ciągłe monitorowanie promieniowania neutronowego środowiska, możliwość podłączenia wielu dozymetrów |
Dokładny detektor promieniowania, miernik zanieczyszczeń powierzchni, do celów medycznych jądrowych
| Aktualna dawka: | 0,00-10000uSv/h (10mSv/h) |
|---|---|
| Rodzaj: | Podręczny |
| Gwarancja: | 1 rok |
Duży ekran dotykowy zaawansowany licznik zanieczyszczeń powierzchni
| WRAŻLIWOŚĆ: | 1 µSv/h |
|---|---|
| Zakres pomiaru: | 0,01 - 1000 MSv/h |
| Dodatkowe funkcje: | Rejestrowanie danych, łączność USB |
Czas ładowania Dźwiękowy i wizualny Duży ekran dotykowy z wykrywaczem rur Geiger Muller
| Display: | LED, LCD, Or Digital Readout |
|---|---|
| Detector Type: | Geiger-Muller Tube |
| Charging Time: | Audible And Visual |
Zaawansowany wykrywacz promieniowania jądrowego z wyświetlaczem LCD z dźwiękowym i wizualnym czasem ładowania 0,00-10000uSv/h
| Energy Range: | 50 KeV - 10 MeV |
|---|---|
| Type: | Handheld |
| Detector Type: | Geiger-Muller Tube |
Wykryć zanieczyszczenie promieniotwórcze środowiska z Geiger Counter Craft Geiger Muller Tube Najlepsze narzędzie na rynku
| Storage Temperature: | -20°C - 50°C |
|---|---|
| Display: | LED, LCD, Or Digital Readout |
| Working Hours: | ≤4 Hours |

