Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
słowa kluczowe [ lead glass for x ray room ] mecz 256 produkty.
Szkło ołowiowe o grubości 10 mm Wysoka skuteczność ekranowania Ultra jasne
| Miejsce pochodzenia: | Pekin, Chiny |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane / 1200 mm X 2400 mm |
| Grubość: | 8/10/12/15/18/20/23/25mm |
Przejrzystość promieniowania rentgenowskiego ze szkła ołowiowym
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Wchłanianie: | >99,9% |
| Ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim: | Do 150 KV |
Medyczna ochrona przed promieniowaniem rentgenowskim Szkło ołowiowe o standardowej grubości 15 mm
| MOQ: | 1 szt. |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| Pb (Min): | 99,9% |
Szpital medyczny Przejrzystość szkła ołowiowego ochrona przed promieniowaniem 10 mm grubość
| Wykończenie powierzchni: | Polerowane |
|---|---|
| Waga: | 2,5kg/m2 |
| Kolor: | Przezroczysty |
Arkusz ołowiany 1M X 3M do urządzeń chroniących przed promieniowaniem rentgenowskim 2 mm
| Nazwa: | Sprzęt Ochrona przed promieniowaniem Ekran ochronny ołowiu X Ray Sheet |
|---|---|
| Nieruchomości: | Produkty ochrony przed promieniowaniem medycznym, medyczne urządzenia i akcesoria rentgenowskie, wys |
| Rozmiar blachy ołowianej: | 1m*2m/rolka 1m*3m/rolka |
10mm 2.1mmpb Ochrona przed promieniowaniem Szkło ołowiowe Dostosowany rozmiar specjalny
| Rozmiar: | Standardowe i dostosowane |
|---|---|
| Grubość: | 8mm do 25mm |
| Ekwiwalent ołowiu: | 1,7 mm/b do 6,71 mm/b |
Powierzchnia szkła ołowianego 10 mm X Ray Finish Polerowane odbicie 1% Grubość 10 mm
| Trwałość: | wysoki |
|---|---|
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
| Kształt: | Prostokątny |
Szkło ołowiane o wysokiej wytrzymałości do ochrony przed promieniowaniem z ekwiwalentem ołowiu 1,7 mmpb-6,71 mmpb
| Zastosowanie: | Medyczny, przemysłowy itp. |
|---|---|
| Trwałość: | wysoki |
| Ekwiwalent ołowiu: | 1,7 mmpb-6,71 mmpb |
8-25 mm grubości Przejrzysty ołowiu szkła promieniowanie dla urządzeń ochrony przed promieniowaniem
| Thickness: | 8-25mm |
|---|---|
| Durability: | High |
| Size: | Customized |

