Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
Detektor promieniowania jądrowego alfa i beta z alarmem audiowizualnym i przesłuchem β-do-α poniżej 0,1% do wykrywania promieniowania
| Uchwała energetyczna: | ≤ 3,5% (Cs137 przy 662 keV) |
|---|---|
| Rozmowa krzyżowa: | β → α < 0,1%; α → β < 2% |
| Metoda alarmowa: | Alarm dźwiękowy i wizualny |
3A Detektor zanieczyszczenia powierzchniowego prądu z wykrywaniem promieni alfa i beta do monitorowania zanieczyszczenia powierzchniowego
| Typ promienia: | Promienie α, β, γ, X |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C do 50°C |
| Zasilanie: | Akumulatory litowo-jonowe |
Detektor promieniowania jądrowego z dużym ekranem dotykowym o rozdzielczości energii ≤ 3,5% i ładowalnym akumulatorem litowo-jonowym
| Typy alarmów: | Przeciążenie dawki, niski poziom naładowania baterii |
|---|---|
| Metoda alarmowa: | Alarm dźwiękowy i wizualny |
| Typ promienia: | Promienie α, β, γ, X |
Detektor promieniowania jądrowego z rozdzielczością energii alarmu dźwiękowego i wizualnego 3,5 procent Cs137 662 KeV i szerokim zakresem temperatury pracy
| Ogólne wymiary: | ≤3000 mm × 250 mm × 250 mm |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatory litowo-jonowe |
| Tryb wyświetlania: | Ekran dotykowy o płynnym kryształowym wyświetleniu |
Powierzchnia okna detekcji 75 cm2 System monitorowania skażeń radioaktywnych środowiska
| aktualny: | 3A |
|---|---|
| Ogólne wymiary: | ≤3000 mm × 250 mm × 250 mm |
| względny błąd wewnętrzny: | ±15% |
Zakres dawkowania 10−6Gy/h-10Gy/h Detektor promieniowania jądrowego Akumulator litowo-jonowy ładowalny Cross Talk α do β poniżej 2 procent
| Typ promieni: | α + β / α / β |
|---|---|
| Uchwała energetyczna: | ≤ 3,5% (Cs137 przy 662 keV) |
| względny błąd wewnętrzny: | ±15% |
Detektor promieniowania jądrowego o powierzchni okna detekcyjnego 75 Cm2 i rozdzielczości energii ≤ 3,5% zasilany ładowalną baterią litowo-jonową
| Temperatura pracy: | -20°C do 50°C |
|---|---|
| Obszar okna detekcji: | 75 cm² |
| Typy alarmów: | Przeciążenie dawki, niski poziom naładowania baterii |
Detektor promieniowania jądrowego o pojemności 250 gramów, o rozdzielczości powyżej 0,001 MBq i prędkości dawkowania równoważnej maksymalnie 99999μSv na godzinę
| Próg alarmowy: | 0,5 μSv/h ~ 50 mSv/h (regulowane) |
|---|---|
| Zakres: | 0,01-1000µSv/h |
| Waga i rozmiar: | około 350*250*245 (mm), około 9,8 kg |
Wymiary i waga Około 350×250×245 mm Alpha Beta Ray Data Collector z rozdzielczością 0,001 MBq 0,01 μCi do badań promieniowania
| Źródło zasilania: | Bateria |
|---|---|
| Względny błąd wewnętrzny: | ≤±10% |
| Szybkość równoważnika dawkowania: | 0,00–99999 μsv/h (maksymalnie 100 msv/h) |
Poziom dawkowania w czasie rzeczywistym od 0,00 do 10000 μSv/h Detektor promieniowania jądrowego z względnym błędem wewnętrznym w zakresie 10% i całkowitą masą 9,8 kg
| Typ wykrywania: | Alfa, Beta, Gamma, Neutron |
|---|---|
| Waga i rozmiar: | około 350*250*245 (mm), około 9,8 kg |
| Wrodzony błąd: | ≤ ±20% |

