Wszystkie produkty
-
Ochrona przed promieniowaniem jądrowym
-
Detektor promieniowania jądrowego
-
Ekranowanie z folii miedzianej
-
Drzwi ekranowane RF
-
Okna ekranowane RF
-
Szkło ołowiowe chroniące przed promieniowaniem
-
Niemagnetyczny zestaw narzędzi
-
Komora ekranowana RF
-
Otwory wentylacyjne Waveguide o strukturze plastra miodu
-
Taśma miedziana przewodząca samoprzylepna
-
Miedziana siatka druciana
-
Szkło ołowiane rentgenowskie
-
Uszczelka ekranująca EMI
-
Tkanina przewodząca elektrycznie
-
Drzwi chroniące przed promieniowaniem
-
Ochrona przed promieniowaniem X Ray
-
MRI klatki Faradaya
-
Wełna z drutu miedzianego
-
Oświetlenie LED MRI
-
Niemagnetyczny wózek inwalidzki
-
Niemagnetyczne nosze
-
AnasMosiężny otwór wentylacyjny o strukturze plastra miodu wygląda bardzo ładnie -
SatheeshDrzwi MRI/RF lśnią klamkami, dziękuję mój przyjacielu.
Zakres pomiarów 0,01 μSv/h do 10 Sv/h Detektor promieniowania jądrowego Promieniowanie gamma i twarde promieniowanie beta Temperatura wykrycia -20°C do 50°C
| Zakres pomiarowy: | 0,01 μSv/h do 10 Sv/h |
|---|---|
| Waga i rozmiar: | około 350*250*245 (mm), około 9,8 kg |
| Tło instrumentu: | α ≤ 0,1 cps; β ≤ 15 cps |
600W Kontaminacja powierzchniowa Miernik Przyrząd tło Alfa Mniej niż 0 punkt 1 Cps Narzędzie do monitorowania czystości powierzchni
| Czas czuwania: | 4 dni |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -20°C - 50°C |
| Przechowywanie danych: | Do 1000 odczytów |
Przenośny detektor promieniowania jądrowego wyposażony w rejestrację danych i względny wewnętrzny błąd w zakresie 10% przeznaczony do wykrywania promieniowania
| Względny błąd wewnętrzny: | ≤ ±10% |
|---|---|
| Typ wykrywania: | Alfa, Beta, Gamma, Neutron |
| Kalibrowanie: | Kalibracja fabryczna z opcją kalibracji w terenie |
Przechowywanie danych Moduł pozyskiwania danych promieniowania alfa beta z wykrywaniem neutronów zapewniający zbieranie i analizę danych o promieniowaniu
| Kalibrowanie: | Kalibracja fabryczna z opcją kalibracji w terenie |
|---|---|
| Względny błąd wewnętrzny: | ≤ ±10% |
| Przechowywanie danych: | Tak |
Względny wrodzony błąd poniżej 10 procent Detektor promieniowania jądrowego zasilany ładowalną baterią litowo-jonową wykrywający promieniowanie gamma i twardy beta
| typ: | Ręczny |
|---|---|
| Skumulowany zasięg dawki: | 0,1 μSv ~ 10 Sv |
| Typ wykrywania: | Alfa, Beta, Gamma, Neutron |
Masę sprzętu Mniej niż 75 kg Promienie alfa i beta System ciągłego monitorowania kalibrowany z opcją kalibracji pola Wykrywanie promieniowania
| Skumulowany zasięg dawki: | 0,1 μSv ~ 10 Sv |
|---|---|
| typ: | Ręczny |
| Zakres pomiarowy: | 0,01 µSv/h do 10 Sv/h |
Względny błąd wrodzony w granicach 10 procent Detektor promieniowania jądrowego z akumulatorem litowo-jonowym i względny błąd wrodzony plus minus 15 procent
| Dodatkowe funkcje: | Rejestrowanie danych, łączność USB |
|---|---|
| typ: | Ręczny |
| Interfejs danych: | USB i Bluetooth |
Zakres skumulowanej dawki od 0,1 μSv do 10 Sv Duży ekran dotykowy typu Beta Detekcja zapewniająca pomiar promieniowania i intuicyjny interfejs
| Waga sprzętu: | ≤7,5 kg |
|---|---|
| Względny błąd wewnętrzny: | ≤ ±10% |
| typ: | Ręczny |
Przechowywanie danych Detektor promieniowania jądrowego kalibrowany z opcją kalibracji pola Rozwiązanie wykrywania promieniowania gamma do zarządzania bezpieczeństwem promieniowania
| Interfejs danych: | USB i Bluetooth |
|---|---|
| Dodatkowe funkcje: | Rejestrowanie danych, łączność USB |
| Kalibrowanie: | Kalibracja fabryczna z opcją kalibracji w terenie |
Narzędzie do monitorowania zanieczyszczenia promieniotwórczego środowiskowego z akumulatorem litowo-jonowym z podłączeniem USB do przesyłania danych
| Zasięg wykrywania: | 0,01-1000 MSv/h |
|---|---|
| Waga sprzętu: | ≤7,5 kg |
| Przechowywanie danych: | Tak |

